Titles you rated
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.5
The Policeman's LineageRated ★ 3.0
Special DeliveryRated ★ 3.5
A Year-end MedleyRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 4.0
Code 8Rated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
SpiritwalkerRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5