Series
Ratings
15
Lucky RomanceRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0