Movies
Ratings
131
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5