Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Bonhoeffer: Pastor. Spy. Assassin.Rated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5