Series
Ratings
64
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Ms. MarvelRated ★ 3.0
A Model FamilyRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0