Movies
Ratings
53
AmadeusRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 2.0
HopeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0