Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
RioRated ★ 3.0
The Bone CollectorRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Pom PokoRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 5.0
HookRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 5.0
HeartbeatRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0