Titles you rated
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0