Titles you rated
Tada Never Falls in LoveRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
WATATEN!: an Angel Flew Down to MeRated ★ 4.0
Blend SRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
Bloom Into YouRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
A Place Further Than the UniverseRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5