Movies
Ratings
546
The Princess SwitchRated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
The Perfect DateRated ★ 0.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Alex StrangeloveRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
La Sortie de l'usine LumièreRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0