Movies
Ratings
63
Another EarthRated ★ 2.0
Independents' DayRated ★ 1.0
AlienRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Armour of GodRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
PunchRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.5