Movies
Ratings
528
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
GaslightRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 2.0