Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
Dexter's LaboratoryRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.0