Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 4.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.5
TamiouRated ★ 2.5