Movies
Ratings
74
LimitlessRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
This Is the EndRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0