Titles you rated
BoyhoodRated ★ 4.5
DumboRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Adaptation.Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0