Titles you rated
TranscendenceRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
3:10 to YumaRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
BeanRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.5
Charlotte's WebRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 4.5
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
First BloodRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 4.0