Titles you rated
 A House of DynamiteRated ★ 4.0 A House of DynamiteRated ★ 4.0
 Godzilla Minus OneRated ★ 3.5 Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
 The IrishmanRated ★ 4.5 The IrishmanRated ★ 4.5
 RansomedRated ★ 3.0 RansomedRated ★ 3.0
 Rebel RidgeRated ★ 3.5 Rebel RidgeRated ★ 3.5
 The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0 The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
 AshfallRated ★ 3.5 AshfallRated ★ 3.5
 Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0 Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
 The RoundupRated ★ 3.5 The RoundupRated ★ 3.5
 HopelessRated ★ 3.5 HopelessRated ★ 3.5
 HuntRated ★ 4.0 HuntRated ★ 4.0
 The Man Standing NextRated ★ 3.5 The Man Standing NextRated ★ 3.5
 The Gray ManRated ★ 3.5 The Gray ManRated ★ 3.5
 SleepRated ★ 3.5 SleepRated ★ 3.5
 The Old GuardRated ★ 3.0 The Old GuardRated ★ 3.0
 The BeekeeperRated ★ 3.0 The BeekeeperRated ★ 3.0
- Love ResetRated ★ 4.0
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
 Concrete UtopiaRated ★ 4.0 Concrete UtopiaRated ★ 4.0
 The Roundup: PunishmentRated ★ 5.0 The Roundup: PunishmentRated ★ 5.0