Series
Ratings
51
Shop of the LampRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
YouRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
RatchedRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0