Series
Ratings
77
OzarkRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
LIFERated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 2.5
SuburgatoryRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Awkward.Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Fresh Off the BoatRated ★ 1.5
Couple or TroubleRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 2.0