Titles you rated
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 4.0