Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Midnight Horror: Six NightsRated ★ 2.0
Migi & DaliRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 2.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.5
School BabysittersRated ★ 2.0
SF8Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Be PositiveRated ★ 2.5
The Capture Season 1Rated ★ 2.5
ThirteenRated ★ 2.5