Titles you rated
Empress CheonchuRated ★ 5.0
Pure LoveRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 0.5
HealerRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 0.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 1.0