Titles you rated
Little ForestRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Snowy RoadRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Running ActressRated ★ 3.5