Movies
Ratings
846
Train DreamsRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
The Super 8 YearsRated ★ 4.0
AnselmRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Emilia PerezRated ★ 4.0
They Shot the Piano PlayerRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0