Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0- 인사이트 아시아Rated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 4.0
100 Foot WaveRated ★ 5.0
I Haven't Done My Best YetRated ★ 5.0