Titles you rated
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0