Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0