Titles you rated
Thank You for Your ServiceRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Dark CityRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5