Titles you rated
A ManRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Happy HourRated ★ 4.5
Hanalei BayRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Amores perrosRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0