Titles you rated
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0