Movies
Ratings
923
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Sadako vs. KayakoRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Fifty Dead Men WalkingRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The MegRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 3.5