Series
Ratings
69
Be MelodramaticRated ★ 5.0- 거리의 만찬Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Mindy ProjectRated ★ 4.5- The Mindy ProjectRated ★ 4.5
- The Mindy ProjectRated ★ 4.5
The Mindy ProjectRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 5.0
24Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- New GirlRated ★ 4.5