Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5