Series
Ratings
661- I Am a Singer Season 2Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 0.5
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 0.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 0.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 0.5
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 2.5
BroadchurchRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
The Bletchley CircleRated ★ 3.0
Problem Child in HouseRated ★ 3.0
VeepRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.5
BridgertonRated ★ 1.5
Boss in the MirrorRated ★ 2.5- SHOWTIME Burning the BEASTRated ★ 3.0
- SHOWTIME INFINITERated ★ 4.0
Too Bright For RomanceRated ★ 3.0