Movies
Ratings
20
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0