Series
Ratings
228
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.5
Catching KillersRated ★ 3.5
Murder Among the MormonsRated ★ 4.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.0
Evil GeniusRated ★ 4.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 3.5
The Sons of Sam: A Descent into DarknessRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0