Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Big PictureRated ★ 2.5