Titles you rated
HancockRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
BridesmaidsRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0