Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 0.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5