Titles you rated
- Invisible ManRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Penny DreadfulRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
BigRated ★ 1.5
The Cravings Season 2Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0- Super RookieRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
PastaRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.5- War of MoneyRated ★ 4.0