Movies
Ratings
1082
Odd ThomasRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 4.5
Saw VIRated ★ 3.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.5
Seven SwordsRated ★ 3.5
Black RainRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 0.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.5
HallelujahRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
The Passion of the ChristRated ★ 1.5
The Hot ChickRated ★ 1.5
Child's Play 2Rated ★ 1.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0