Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0