Movies
Ratings
711
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
A Dog's JourneyRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The BFGRated ★ 4.5
I Am DragonRated ★ 3.0
Pete's DragonRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0