Series
Ratings
140
GoblinRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Beautiful MindRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0- DamoRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5