Movies
Ratings
448
Wind River Director's CutRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.5
A Different ManRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0