Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.5
TrollsRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
JoyRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0