Movies
Ratings
900
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Wandering EarthRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.0
Flavors of YouthRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5