Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5