Titles you rated
MoebiusRated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 0.5
Bewitching AttractionRated ★ 4.0
TumbleweedRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
No Blood No TearsRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 2.5
PajuRated ★ 1.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
ShortbusRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 3.0
The PunisherRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 2.5
The BanquetRated ★ 3.0
The TownRated ★ 5.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.0
No Mercy for the RudeRated ★ 2.5
R.I.P.D.Rated ★ 5.0